PLASTOVÉ OKNÁ

TECHNIKA

PLASTOVÉ OKNÁ S HLINÍKOVÝM OBKLADOM

TECHNIKA

HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVERE

TECHNOLÓGIA

FARBY

ŠTANDARDNÉ FARBY

PRIEČKY

KOVANIA

KĽUČKY

OCHRANA PRED SLNKOM

OCHRANA PROTI HMYZU

HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVERE


Tvarovo ukončené Rám aj krídlo so stavebnou hĺbkou 75 mm dosahujú zaoblenými hranami profilov, harmonickými proporciami, ako aj veľkými čelnými plochami pôsobivý tvar.

Ochrana proti povetersnostným vplyvom V prášku nanesený alebo eloxovaný hliník chráni pred všetkými poveternostnými vplyvmi, je tvarovo pekný a bez náročnej údržby.

Udržanie tesnosti Tesnenia v oblasti prahu zabezpečujú optimálnu tepelnú izoláciu. 3-komorový podlahový prah s prerušeným tepelným mostom prostredníctvom polyamidových vlákien zabraňuje vzniku tepelného mosta a zabezpečuje príjemnú klímu.

S dobrým kovaním Vysokohodnotné nekorodujúce značkové kovania zaručujú aj pri vyšších zaťaženiach dverí dokonalú stabilitu.

Stabilita 3-komorový systém, masívne rohové uholníky ako aj veľkolepo dimeznované rozmery profilov zabezpečujú najväčšiu možnú stabilitu, bezpečnosť a najlepšiu tepelnú izoláciu.

Plošne predsadené alebo plošne v jednej rovine Vchodové dvere MARTICOSK je možné objednať  v oboch vyhotovenia, čím sa zohľadňuje individuálna požiadavka každého zákazníka.
Informácie O Nás|Naše Certifikáty|Cenová kalkulácia|Naše Referencie|Naša Ponuka|Kontaktné informácie

Všetky práva vyhradené 2007-2023 MARTICOSK, powered by ENABLE
tvorba web stránok enable tvorba web stránky webdizajn webdesign webdeveloping www.tvorbawebstranky.sk www.tvorbawebstranokenable.sk www.webdizajnenable.sk webdesignenable.sk www.tvorbastranokweb.sk www.enable.sk

NAJ.sk